Milena Jurczyk – choreograf

Milena Jurczyk

Absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej w Warszawie. Od wielu lat jest cenionym pedagogiem w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Jest również w gronie sędziów w turniejach tańców narodowych w formie towarzyskiej, współpracując z wieloma znaczącymi ośrodkami na terenie kraju jako pedagog w zakresie różnych technik tanecznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, kształcąc się m. in. w Argentynie (Stypendium CIOFF), czy odbywając staże w szkołach tańca w Hiszpanii. Pani Milena została odznaczona za specjalny wkład w rozwój szkolnictwa artystycznego w Polsce przez Prezydenta Rzeczypospolitej oraz Ministra Kultury. Od 2001 roku jest właścicielką Studia Tańca TTQ.

Z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „JANTAR” związana od  2000 roku jako choreograf zespołu.

W roku 2005 jako kadra prowadząca  ZPiT UG JANTAR otrzymała Medal Uniwersytetu Gdańskiego oraz list gratulacyjny z rąk JM Rektora UG prof. dr hab. Andrzeja Ceynowy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwijania kultury studenckiej i kultywowania tradycji tańca ludowego, z okazji 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego im. Zygmunta Kamińskiego „Jantar” oraz za zajęcie wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Folkloru „Harmonie Festival 2005″ w Lindenholzhausen w Niemczech.

Dzięki przygotowaniu przez Panią Milenę repertuaru oraz tancerzy i członków zespołu w 2006 ZPiT UG JANTAR otrzymał  pozytywną ocenę od Komisji Artystycznej i wstąpił w szeregi w szeregi Polskiej Sekcji CIOFF – Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej.

آموزش بازی انفجار

املاک منطقه 22

بازی انفجار شرطی

بازی انفجار شرطی

بازی انفجار

تور کیش

تور اروپا

Ocena: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 4,24 z 5)
Loading ... Loading ...