Jacek Piątek – instruktor tańca

piatek-jacek_1 Jacek Piątek

Dyplomowany instruktor tańca, choreograf, wybitny tancerz.
W szeregach Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “JANTAR” od 1983 roku.
Początkowo w zespole, jako tancerz, w latach 1988-1999 był kierownikiem ZPiT UG JANTAR, obecnie jest tancerzem zespołu, członkiem Rady Zespołu oraz instruktorem tańca grupy początkującej

       W roku 2005 jako członek ZPiT UG JANTAR otrzymał Medal  Uniwersytetu Gdańskiego oraz list gratulacyjny z rąk JM Rektora UG prof. dr hab. Andrzeja Ceynowy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwijania kultury studenckiej i kultywowania tradycji tańca ludowego, z okazji 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego im. Zygmunta Kamińskiego „Jantar” oraz za zajęcie wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Folkloru „Harmonie Festival 2005″ w Lindenholzhausen w Niemczech.

W latach 2000-2008 współpracował również jako instruktor tańca i choreograf w Zespole Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański “Jagódki”.

Dyplom instruktora uzyskał po ukończeniu Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego na kierunku Taniec i specjalizacji Taniec Ludowy organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury i Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

آموزش بازی انفجار

املاک منطقه 22

بازی انفجار شرطی

بازی انفجار شرطی

بازی انفجار

تور کیش

تور اروپا

Ocena: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (8 głosów, średnia: 4,25 z 5)
Loading ... Loading ...