Folkowy początek lata

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”
Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”
zapraszają na koncert

Folkowy początek lata

25 czerwca (niedziela), godz. 14:00

Sala Teatralna Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego,

ul. Wita Stwosza 51, Gdańsk

wstęp wolny

Piękne, kolorowe kostiumy, muzyka na żywo, ciekawe choreografie, ponad 100 wykonawców i niezwykła podróż po świecie polskiego folkloru – wszystkiego będzie można doświadczyć podczas koncertu „Folkowy początek lata”.

Wystąpią przedszkolaki, stawiające swoje pierwsze taneczne kroki, dzieci szkolne, pełne zapału do prezentacji swoich umiejętności, studenci działający na co dzień w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” – wszyscy oni zabiorą widzów w taneczną podróż po całym kraju – od Bałtyku aż po górskie szczyty.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Termin: 25.06.2017 r., godz. 14:00

Miejsce: Sala Teatralna Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 51, Gdańsk

Ocena: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)