Koncert Jantar i Goście VI – El Viaje

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”
i Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”
zapraszają na koncert

JANTAR I GOŚCIE 2015 – El Viaje

22 czerwca (poniedziałek), godz. 18:00
Aula im. prof. Mariana Cieślaka
Wydz. Prawa i Administracji UG,
ul. Bażyńskiego 6, Gdańsk

bilety w cenie 8 zł normalny, 5 zł ulgowy
do nabycia przed koncertem w godzinach 17:00 – 17:50

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “Jantar” serdecznie zaprasza na tradycyjny już koncert “Jantar i Goście”.

“Jantar i Goście” to cykliczny koncert ukazujący dorobek artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “JANTAR” oraz zaproszonej grupy artystycznej. W tym roku gościć będziemy Chór Uniwersytetu Guayaquil z Ekwadoru. Tytuł koncertu “El Viaje”, czyli “Podróż” nawiązuje do repertuaru tegorocznego koncertu. Poza tańcami regionalnymi, zostaną zaprezentowane południowoamerykańskie utwory chóralne w wykonaniu Gości, etiuda taneczna “Spotkanie przy kawie” oraz długo wyczekiwane, ogniste tango.

Termin: 22.06.2015 r., godz. 18:00
Miejsce: Aula im. prof. Mariana Cieślaka Wydz. Prawa i Administracji UG, ul. Bażyńskiego 6
Bilety do nabycia przed koncertem (8 zł normalny, 5 zł ulgowy)

Wystąpią:

• Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “Jantar”,