Zimowa edycja naborowa 2015

Zimowa edycja naborowa do zespołu odbędzie się 9 lutego 2015 r. o godz. 19.00
na sali gimnastycznej dawnego Wydziału Chemii UG
ul. Sobieskiego 18/19, Gdańsk

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “Jantar” ogłasza zimowy nabór zarówno dla tancerzy, jak i dla osób, które z tańcem miały niewiele wspólnego, a które chciałyby odkryć w sobie nową pasję. W tej edycji nabór zostanie przeprowadzony do dwóch grup: podstawowej i początkującej. Nie martwcie się więc o to, czy sobie poradzicie – pod czujnym okiem naszych świetnych instruktorów tańca ludowego nauczycie się kroków i figur, o których nawet nie śniliście, a spotkania z grupą tancerzy staną się wspaniałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni. Aby było Wam raźniej, weźcie swoich znajomych i przyjdźcie na nabór – bo warto!
Nabór do Zespołu

Nabór do Jantar

Zimowa edycja naborowa do dziecięcej grupy Zespołu odbędzie się 7 lutego 2015 r. o godz. 10.45
w sali 41, budynek Akademickiego Centrum Kultury,
ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk

Instruktorzy ZPiT UG Jantar serdecznie zapraszają dzieci od lat 6 na nabór do pierwszej w Trójmieście grupy turniejowej polskich tańców narodowych. Nasi podopieczni będą brać udział w zajęciach tanecznych przygotowujących do udziału w ogólnopolskich turniejach tańca polskiego, które w ostatnich latach stały się niezwykle popularne. Dzieci młodsze zapraszamy tego samego dnia na nabór do grupy dziecięcej Jantar Junior. Do zobaczenia!
Nabór do Jantar Junior, fot. Michał Kowalskifot. Michał Kowalski

Ocena: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)