“JANTAR” jedzie na finał FAMA 2010 do Świnoujścia

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego “JANTAR” i Akademickie Centrum Kultury UG “ALTERNATOR” informują że:

Zespół Pieśni i Tańca UG “JANTAR”
jedzie na finał FAMA 2010

17 sierpnia 2010
        Zespół Pieśni i Tańca UG “JANTAR” po wygranych eliminacjach w maju br w Trójmieście jedzie na finał FAMA 2010 do Świnoujścia. FAMA to ogólnopolski festiwal skierowany do osób aktywnie uczestniczących w studenckim ruchu artystycznym. Koncert odbędzie się 24 sierpnia (wtorek), godz. 18:00, Muszla Koncertowa w Świnoujściu. Prosimy całą brać Uniwersytecką i naszych sympatyków o trzymanie kciuków.
W czasie pobytu w Świnoujściu zespół czeka ogrom pracy. Będziemy się przygotowywali do naszego Jubileuszu 40-lecia. Już teraz zapraszamy na koncert Jubileuszowy 12 listopada, na Uniwersytet Gdański.